Скандал на ЕП – Ракометарите на Шведска пијани лудувале во паб во Малме

Најголемите ѕвезди во ракометната репрезентација на Шведска, Џим Готфридсон, Андреас и Лукас Нилсон и Ким Екдал де Руиц средата вечер ја поминале во локален ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ракометарите на Шведска синоќа во Малме доживеаја вистинска бламажа против Португалија на стартот од втората фаза на Европското првенство 2020. Португалците ги ...
| | веќе видена | слични

Ракометната репрезентација на Португалија можеби е најпријатното изненадување на ова ЕП, а нивната бајка ќе продолжи по големата победа над домаќинот Шведска ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шведска влезе без бодови во главната рунда на Европското првенство на кое е еден од домаќините, а иако сите се надеваа дека ќе имаат лесна задача за први ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 274 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 212 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Учесниците на предвремените парламентарни избори ги прават подготовките за настап пред граѓаните, кои треба да гласаат на 12 април. Деновиве тие ги ...
сите 148 | | | веќе видена

Денес Вардар го очекува важен натпревар против Порто на гостински терен (16:00). Сите проблеми во Вардар доведоа до тоа овој натпревар да има огромна важност ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скандал на ЕП – Ракометарите на Шведска пијани лудувале во паб во Малме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: