Саботен хороскоп: Почнува времето на Стрелецот

Оваа недела планетата Јупитер влегува во знакот на Јарец, отворајќи долг период на успеси за родените во овој знак, но и за Биковите и Девиците. А вие, во кој ...
| | веќе видена | слични

Лавовите во декември ги чекаат професионални промени, Биковите ќе имаат судбински средби, Девиците ги решаваат проблемите во љубовниот живот… Прочитајте што сè ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ОВЕН Работa: Можно е денеска да решите некои проблеми на ова поле и поради тоа ќе бидете задоволни. Љубов: Саканата личност полека се лади, што приметувате, но ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Некој ќе се обиде да ве вклучи во дискусија која ќе премине во кавга. Настојувајте да се занимавате само со своите обврски и обидете се да ...
| | веќе видена | слични

Старо народно верување вели...Постојано наоѓате ситна паричка на улица? Немојте да ја земате бидејќи тоа значи дека можете да ја кренете нечија енергија која ...
| | веќе видена | слични

Овен Бидете подготвени на пораст на обврските, зголемена одговорност и работни ангажмани. Оние што се наоѓаат во сферата на бизнисот и личното докажување, ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вилма Русковска, шефицата на Обвинителството за гонење на организиран криминал е обвинителот со кој министерот за правда, Бојан Маричиќ се сретнал во петокот и ...
сите 713 | | | веќе видена

Последно на што работи Владата е нарачка на вакцини и од производителот Астра Зенека, а ако се пресмета вкупно колку активности презедовме за да обезбедиме ...
сите 395 | | | веќе видена

Високи 63,4 проценти од граѓаните кои биле анкетирани од Институтот за стратегии, истражувања и анализи СИА ВИСТА веруваат дека постои цврт договор меѓу Зоран ...
сите 215 | | | веќе видена

Семејствата на осудените за „Монструм“ нема да можат да го поминат полицискиот кордон на крстосницата после Бит-пазар. Силно полициско обезбедување, оклопни ...
сите 242 | | | веќе видена

Бојан Маричиќ три дена знаел за бегството на Мијалков и ништо не преземал, има ли појасен доказ за договорот Заев - Мијалков? Маричиќ ја криел информацијата ...
сите 239 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Саботен хороскоп: Почнува времето на Стрелецот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: