Ливерпул го „жртвува“ Салах за да го купи Мбапе

ПСЖ утре го пречекува Лил на домашен терен на отворањето на новото 14-то коло во француската Лига 1, а пред одигрувањето на големото дерби, германскиот ...
| | веќе видена | слични

Нејмар повторно прави проблеми во Париз. Прв пат после еден месец Нејмар ќе истрча на теренот во дресот на ПСЖ. Во петок од 20:45 ПСЖ го очекува натпревар ...
| | веќе видена | слични

Нејмар ги игнорираше прашањата за евентуалното враќање во Барселона за време на посетата на Шпанија за да го гледа тенискиот турнир во Дејвис Куп. Бразилскиот ...
| | веќе видена | слични

Иконата на „Бјанконерите“ и некогаш првиот човек на УЕФА, Мишел Платини, зборуваше за можноста Јувентус да го откупи фудбалерот на ПСЖ, Килиан Мбапе.Мбапе за ...
| | веќе видена | слични

Секако дека сагата околу Нејмар и неговото враќање во Барселона не заврши со затворањето на летниот преоден рок. Иако остана во ПСЖ и покрај притисокот да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 144 | | | веќе видена

Бизнисменот Орце Камчев денеска сведочи во Кривичниот суд во Скопје како сведок на Обвинителството за случајот „Рекет“, во кој се обвинети поранешната ...
сите 412 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 403 | | | веќе видена

Скот Барнс е човекот поради кого лицето на Џенифер Лопез секогаш изгледа совршено. Тој со години е нејзин шминкер, а своите совети ги споделил и со пошироката ...
сите 125 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски смета дека во очи на влезот на НАТО, можеме да бидеме предмет на кампањата на политичка пропаганда, или на „фејк њуз“. – Дали ...
сите 355 | | | веќе видена

Италијанските медиуми се сигурни дека еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо е во сериозен конфликт со тренерот на Јувентус, па ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ливерпул го „жртвува“ Салах за да го купи Мбапе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: