“Фотографирај ја гола 100 пати и ќе ти дадам 1.000 евра“ - морничави детали од разговорот на педофилот и мајката на која ѝ барал голи фотографии од ќерка ѝ


““Фотографирај ја девојката 100 пати и ќе ти испратам 1.000 евра“ - тоа ми го кажа мажот кој ми се јави по телефон, претходно нудејќи ми детска облека и ...
| | веќе видена | слични

Живееме во свет во кој луѓето, за жал, сè помалку покажуваат емпатија кон другите. Богатите стануваат сè побогати, додека сиромашните едвај спојуваат крај со ...
| | веќе видена | слични

На воспитувачката во градинка очигледно не и се допаднало што децата имаат споени веѓи, оа одлучила тоа да го промени. Револтирани родители поднеле жалба ...
| | веќе видена | слични

Луиз Адамс и нејзиниот сопруг Џејк во 22 недела од бременоста доживеале вистински пекол, кога нејзиниот воденик изненадно пукнал. Лекарите им кажале дека ...
| | веќе видена | слични

Бебе било прогласено за мртво откако мајката се разбудила и забележала дека не дише и е ладно. Шеила (35) и рекла на полицијата дека момчето е родено дома и ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Американската двојка Шила (35) и Рајан О’Лири се обвинети за убиство и занемарување на дете откако 18-месечниот син им починал бидејќи го држеле на вегански ...
| | веќе видена | слични

Како и многу мајки кога Софија Блејк ја родила својата ќерка Тијара, очекувала дека девојчето ќе личи на неа. Таткото на Тијара, Кристофер Перкинс (60) е ...
| | веќе видена | слични

Џозефин Мартл Корбин е родена во 1868-ма година во округот Линколн , со генетско пореметување наречено “дипигус” : имала две карлици, два пара нозе и два ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пописот по стандарди и методологија на Заев е само една политичкопазарџиска операција Намерата на власта да спроведе попис без почитување на европските ...
сите 465 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 204 | | | веќе видена

Судот во Москва му одреди притвор на рускиот опозициски лидер Алексеј Навални до 15 февруари, изјави денеска адвокатот Вадим Кобзев. – Судот во Химки му одреди ...
сите 95 | | | веќе видена

Сигурно бил свесен дека може да биде уапсен. Оттука, враќањето на Алексеј Навални во Москва беше екстремно храбар чекор. Сепак, тешко дека тоа ќе може да ја ...
сите 96 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски од денеска замина во мини дипломатска офанзива кај сестринските партии во регионот и Европа, информираат од ...
сите 109 | | | веќе видена

Судењето за организаторите на настаните во Собранието од 27 април 2017 година продолжува на 28 јануари 2021 година, откако на денешното рочиште беа сослушани ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“Фотографирај ја гола 100 пати и ќе ти дадам 1.000 евра“ - морничави детали од разговорот на педофилот и мајката на која ѝ барал голи фотографии од ќерка ѝ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: