ПАДНА ДОГОВОР: За 65 милиони активирана клаузулата на Икарди!


Се очекува францускиот шампион да го откупи договорот на Мауро Икарди за сума од 65 милиони евра. Потсетување дека напаѓачот од Аргентина во редовите на ПСЖ ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на Маури Икарди, Ванда Нара продолжува да го привлекува вниманието на медиумите, а со последниот настап отиде и чекор понатаму. Во последно време во ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот напаѓач на Интер и член на славната генерација која ја освои тројната круна, Диего Милито даде свој коментар за заминувањето на Мауро Икарди во ...
| | веќе видена | слични

Аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди (26) одлично игра на позајмица во ПСЖ, па францускиот првак одлучи да го откупи неговиот договор од Интер, пишуваат бројни ...
| | веќе видена | слични

26 годишниот напаѓач на одличен начин се адаптираше во француската престолнина, го „пресели“ Единсон Кавани на клупата за резерви, а веќе ги освои симпатиите ...
| | веќе видена | слични

Мауро Икарди оваа сезона игра како позајмен играч во ПСЖ. Аргентинскиот напаѓач одлично игра во Париз. Тој постигна девет гола на десет натпревари и клубот е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На новинарското прашање „Заев вели дека по промената на владата може да дојде до престанок на случаите на СЈО“, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вели ...
сите 346 | | | веќе видена

Кристал Ив Бровит која има 21 година и е од Мелбурн, е првата идентификувана жртва од вулканот во Нов Зеланд. 21-åriga Krystal Eve Browitt första officiella ...
сите 146 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска негираше дека имал редовни контакти со обвинетиот Бојан Јовановски во случајот „Рекет“. – Службени ...
сите 220 | | | веќе видена

Анализата што ја направи Демократскиот сојуз, недвосмислено потврдува дека поделбата на шест изборни единици единствено е во корист на шестата единица каде со ...
сите 152 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 120 | | | веќе видена

Овен Можни се недоразбирања, па важно е да се потрудите јасно и отворено да ги покажувате своите ставови. Ви се допаѓа личност која е несигурна во себе. ...
сите 100 | | | веќе видена

Масовната посетеност докажа дека СДСМ е партија што ги обединува граѓаните и води напред. Над 10.000 граѓани, Македонци, Албанци, Турци, Срби, Власи, Роми, ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПАДНА ДОГОВОР: За 65 милиони активирана клаузулата на Икарди!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: