Левандовски директно посочи кој е најголемите проблем на овој Баерн


4 копии

Арсен Венгер минатата недела стана топ тема во светската спортска јавност, откако медиумите најпрво го отпишаа од трката за тренерското столче во Баерн Минхен, ...
| | веќе видена | слични

Роберт Левандовски е еден од најдобрите напаѓачи во светот, играч кој веќе долги години игра на високо ниво носејќи го дресот на Борусија Дортмунд, Баерн ...
| | веќе видена | слични

Пеп Гвардиола се поврзува со изненадувачко враќање на Алианц Арена, Билд вели дека стратегот повеќе не е среќен во Манчестер, неговото семејство си заминало од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 187 | | | веќе видена

Вчера во 14.30 часот на ул.„Ванчо Прќе“ во Штип, мотоцикл „Арора“, управуван од З.Д.(47) од Штип, удрил во паркирано патничко моторно возило „тојота јарис“, со ...
сите 182 | | | веќе видена

Потпретседателката на Сенатот, педесет и двегодишна конзервативка Жанин Анез, стапи на претседателската позиција  откако од функцијата претседател вчера по ...
сите 226 | | | веќе видена

Предлог законот за јавни собири што денеска беше на дневен ред на владина седница е повлечен поради ракциите на граѓаните. Премиерот Зоран Заев одговорајќи на ...
сите 71 | | | веќе видена

Отсуството на воодушевувањето, за почеток, не се состои од земјите-промотори на идејата, туку од нивните недостатоци (на капацитет во) економијата и владеењето ...
сите 364 | | | веќе видена

На 5 месеци пред одржувањето на предвремените парламентарни избори Владата донела одлука за субвенционирање на печатени медиуми. На предлог на министерот без ...
сите 67 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде променливо облачно со услови за краткотраен локален дожд. Наутро со услови за појава на магла по котлините. Утринската температура ќе ...
сите 225 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Левандовски директно посочи кој е најголемите проблем на овој Баерн

Од:
До кого (е-маил):
Порака: