НЕ МОЖЕ ПОДОБРО ОД ОВА: Богдановиќ со звукот на сирената за победа на Јута! (ВИДЕО)


Доцна синоќа беа одиграни 11 натпревари во НБА лигата, од кои неколку беа навистина интересни до самиот крај. Покрај триумфите на Денвер и Сакраменто, ...
| | веќе видена | слични

Беки Хамон е првара дама што предводеше НБА екипа како тренер, а за жал и за неа и за Сан Антонио тоа се случи во поразот од Портланд со 116:121. Познатата ...
| | веќе видена | слични

Пелистер стигна до втората победа сезонава откако на гостински терен го декласираше Вардар со 71-95. Битолчани фуриозно, особено во фазата на напад уште во ...
| | веќе видена | слични

Двојната програма во салата „Јане Сандански“ донесе една победа и еден пораз за екипите на МЗТ Скопје, а очекувано успехот го обезбедија членовите на првиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 273 | | | веќе видена

Како структурно и системско решение, далеку од рацете на политичарите и во функција на јакнење на независноста и реформите во праводуството и воопшто го оцени ...
сите 363 | | | веќе видена

Во кинескиот град Вухан забрзано се гради нова болница со 1000 кревети, каде би требало да се лекуваат заболените од коронавирусот. На фотографиите се ...
сите 445 | | | веќе видена

Денеска во 06.27 часот во СВР Скопје било пријавено дека во казино на бул.„Партизански одреди“ пет лица со закана со пушки и пиштоли од вработените ги одзеле ...
сите 188 | | | веќе видена

Моменталниот Закон за управување со отпад им одговара на големите индустриски објекти кои го користат најголемот дел од отпадот што се увезува во земјава, за ...
сите 188 | | | веќе видена

 ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ги блокира сите проекти и законски решенија во интерес на граѓаните, а сега тоа го прави со опструкција на работењето на собраниската ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НЕ МОЖЕ ПОДОБРО ОД ОВА: Богдановиќ со звукот на сирената за победа на Јута! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: