ВАША ОРДИНАЦИЈА: Како да го успориме процесот на стареење на кожата

Др.Искра Петровска Шешова Специјалист Дерматовенеролог Дерматолошко Естетска Ординација Др.Искра Стареењето на нашата кожа е нормален физиолошки процес кој ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Во пубертетот и тинејџерските години сосема е нормално да се бориме со акните. Но, што се случува кога сме веќе доста возрасни, а уште ги имаме? Брзиот живот, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Да покажеме дека Куманово е македонски град, дека во Куманово живеат горди Македонци, дека овој град знае да се избори за она што му следува, за неговото ...
сите 722 | | | веќе видена

Дводневната 11.средба на македонско-бугарската Мешовита комисија за историски и образовни прашања, вчера заврши без каков било напредок. По онлајн средбата ...
сите 200 | | | веќе видена

Илија Димовски од ВМРО-ДПМНЕ кој неколкупати тврдеше дека врз основа на точка 7 од Преспанскиот договор со Грција, Бугарија ќе бара откажување од македонскиот ...
сите 161 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена

Министерство за надворешни работи на Данска ги демантира вестите дека го поддржува ветото на Бугарија за почеток на пристапните преговори на Македонија со ЕУ, ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВАША ОРДИНАЦИЈА: Како да го успориме процесот на стареење на кожата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: