Нозете на една жена откриваат каков е нејзиниот живот и судбина

Женските нозе разоткриваат многу тајни. Доволно е само експерт да ги погледне вашите нозе, за да веднаш ги определи вашите карактерни особини. Иако читањето на ...
| | веќе видена | слични

Може да ви се случи од вас да излезе некоја тајна информација која некој ќе се обиде да ја злоупотреби против вас. Нема да ви биде лесно да се извадите, па ...
| | веќе видена | слични

 Во време како денешното навистина е многу тешко да се најде добра работа. Понекогаш ни се чини дека барањата се превисоки, а конкуренцијата преголема. Сепак, ...
| | веќе видена | слични

 Некои луѓе едноставно се исполнуваат кога им упатуваат критики на другите, без да се погледнат себеси, а во хороскопот има три знаци кои се познати по тоа. ...
| | веќе видена | слични

Луѓето родени во знакот на Шкорпија се најверни. Тие имаат моќ да прочитаат сѐ од вашиот поглед. Комплицирани се и често ќе ви дозволат да мислите дека си ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 194 | | | веќе видена

Зборот окупатор, „административен или фашистички“, лесно се бруси од спомен плочите и спомениците, а тоа го потврди и премиерот Зоран Заев во неодамнешното ...
сите 273 | | | веќе видена

„Ова се моменти кога се одлучува за иднината на нашите деца и внуци и затоа навистина овој пат треба да реагираме одлучно. Во минатото често пати повторувавме ...
сите 298 | | | веќе видена

Јас не сум чудотворец. Од друга страна, нити сум нечиј ас скриен во ракавот, ниту сум пак нечиј џокер. Јас сум Владо Бучковски, поранешниот премиер, кој во ...
сите 83 | | | веќе видена

Два дена по скандалозното интервју, наместо Зоран Заев да се извини, и да се повлeче од изјавите кои претставуваат удар на темелите на македонската држава и ...
сите 76 | | | веќе видена

ПОЧИНА ЕНВЕР МАЛИЌИ Нема некој кој остана рамнодушен на веста за смртта на Енвер Малиќи. Роден е во срцето на градот – во Старата скопска чаршија. Животот го ...
сите 53 | | | веќе видена

Mинистерот Венко Филипче најави парична награда за сите кои работат со пациенти со коронавирус. -Со ребалансот на буџетот, добивме 100 милиони денари, уште ...
сите 101 | | | веќе видена

Билатералните прашања не се дел од рамката. Рамката е многу јасна. Земјата треба да помине низ преговарачкиот процес и по одреден број години да влезе во ...
сите 203 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нозете на една жена откриваат каков е нејзиниот живот и судбина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: