Северина се обрати до јавноста со отворено писмо

3 копии

Хрватската пејачка Северина Којиќ е осудена за семејно насилство во загрепскиот суд поради тоа што упатила закани кон српскиот бизнисмен Милан Поповиќ, со кого ...
| | веќе видена | слични

Северина е осудена за семејно насилство затоа што упатила страшни закани кон екс партнерот Милан Поповиќ со кого го има синот Александар.Милан заради ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Судот во Загреб ја осуди Северина за семејно насилство, наведувајќи дека е осудена зашто му испраќала закани и психички го малтретирала српскиот бизнисмен ...
| | веќе видена | слични

Судот во Загреб ја прогласи за виновна пејачката Северина Којиќ, поради нејзините закани упатени кон поранешниот сопруг Милан Поповиќ, кој е и татко на ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена, пејачката Северина Којиќ (47) упати тешки обвиненија на сметка на училиштето во коe oди нејзиниот син и обвини дел од вработените за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска на прес-конференција рече дека зголемувањето на платите во основното и средното образование е лага бидејќи ...
сите 187 | | | веќе видена

Вчера во 14.30 часот на ул.„Ванчо Прќе“ во Штип, мотоцикл „Арора“, управуван од З.Д.(47) од Штип, удрил во паркирано патничко моторно возило „тојота јарис“, со ...
сите 182 | | | веќе видена

Потпретседателката на Сенатот, педесет и двегодишна конзервативка Жанин Анез, стапи на претседателската позиција  откако од функцијата претседател вчера по ...
сите 226 | | | веќе видена

Предлог законот за јавни собири што денеска беше на дневен ред на владина седница е повлечен поради ракциите на граѓаните. Премиерот Зоран Заев одговорајќи на ...
сите 71 | | | веќе видена

Отсуството на воодушевувањето, за почеток, не се состои од земјите-промотори на идејата, туку од нивните недостатоци (на капацитет во) економијата и владеењето ...
сите 364 | | | веќе видена

На 5 месеци пред одржувањето на предвремените парламентарни избори Владата донела одлука за субвенционирање на печатени медиуми. На предлог на министерот без ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Северина се обрати до јавноста со отворено писмо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: