Леди Гага сосе обожавателот се струполи од сцената ВИДЕО


Лејди Гага е позната по тоа што со само едно појавување или неколку зборови може да предизвика вистински хаос на интернет. Таа објави твит со зборовите „Lokah ...
| | веќе видена | слични

Последниот твит на Лејди Гага (33) за само неколку часа направи хаос на интернет, со оглед на тоа дека таа ги збуни со напишаното: „ Lokah Samastah Sukhino ...
| | веќе видена | слични

Ова им се случило на повеќето големи ѕвезди но секогаш е интересно да се види а богами и да се изнасмееме на „несреќните“ случки за време на големите ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Светски познатата Лејди Гага падна од сцената на својот последен настап во Лас Вегас, а за сето тоа беше виновен неспретниот обожавател. Таа го повика својот ...
| | веќе видена | слични

Останато

НОВ РЕКОРД НА ЗАРАЗЕНИ СО КОРОНАВИРУС Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2647 тестирања, а регистрирани се 870 нови ...
сите 356 | | | веќе видена

Со потврден позитивен тест, колега на прерано починатиот полицаец Игор Ангеловски, присуствувал на неговиот погреб, кој се одржа вчера на градските гробишта во ...
сите 270 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во емисијата „Што мисли народот“ истакна дека опозицијата сериозно размислува да побара ...
сите 221 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Владата Драги Рашковски е позитивен на ковид-19 и e хоспитализиран на Инфективната клиника, а неговата состојба е стабилна. Рашковски ...
сите 394 | | | веќе видена

Владата на СДСМ продолжува со својата неодговорна политика во однос со најгорливото прашање – загадениот воздух. Загадениот воздух и во ек на пандемија убива, ...
сите 89 | | | веќе видена

Советникот на премиерот Зоран Заев, Марјан Забрчанец, на својот Фејсбук профил посочува дека денеска се тестирал и испаднал позитивен на коронавирус.
сите 75 | | | веќе видена

Германија повторно потенцира дека цел на германското претседателство со ЕУ е одржување на првата меѓувладина конференција со Северна Македонија до крајот на ...
сите 365 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Леди Гага сосе обожавателот се струполи од сцената ВИДЕО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: