Миле Паника: Нека им каже некој на ЕУ дека сите ќе се иселиме таму

2 копии

На лидерската средба е договорено предвремените парламентарни избори да се одржат на 12 април 2020 година.Нашиот народ ќе си го потврди исправниот пат по кој ...
| | веќе видена | слични

Договор за датум за предвремени избори, ваков исход очекува опoзицијата од вечерашната лидерска на Вила Водно, рече потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар ...
| | веќе видена | слични
9 копии
2 копии
повеќе

Останато

Седмичните податоци што ги објавува Центарот за јавно здравје од Охрид, а се однесуваат на населението што живее на подрачјето на општините Охрид, Дебрца, ...
сите 368 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 226 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 246 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Миле Паника: Нека им каже некој на ЕУ дека сите ќе се иселиме таму

Од:
До кого (е-маил):
Порака: