Де Лихт: Во Ајакс се чувствував непобедливо, сега сè е поинаку


4 копии

Јувентус со пресврт успеа да го „скрши“ бункерот на Локомотив Москва и оствари исклучително драгоцена победа во Лигата на шампионите, а најзаслужен за славјето ...
| | веќе видена | слични

Никола Рицоли како претседателот на судиската комисија во Италија направи ВАР анализа за сето она што се случувало во Серија А до почетокот на новото коло, а ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Судиската федерација на Италија, Марчело Ники јавно се огласи по повод играта со рака на дефанзивецот на Јувентус, Матијас де Лихт против ...
| | веќе видена | слични

Судиското надополнување на мечот меѓу Јувентус и Болоња беше навистина луд, бидејќи Сантандер ја погоди гредата, Џиџи Буфон имаше фасцинантна интервенција, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Повторното, овој пат политичко актуализирање на прашањето за изградба на железничката пруга Скопје – Софија, по најавата на македонската влада за продажба, ...
сите 426 | | | веќе видена

Индонезиските нуркачи го пронашле уредот за снимање на гласови од пилотската кабина на авионот што минатата недела се урна во Јавското Море, а сè уште трага по ...
сите 131 | | | веќе видена

Потпретседателот на САД Мајкл Пенс ѝ телефонирал на својата наследничка Камала Харис и ѝ честитал за назначувањето на позицијата, според две лица запознати со ...
сите 465 | | | веќе видена

Повеќе од илјада матични лекари не можеа да учествуваат во онлајн дискусијата до докторот Дејан Докиќ, поврзана со лекот Ивермектин. За ова на социјалните ...
сите 179 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ не го организираше собранискиот упад на 27 април. Ова го сведочеа уште тројца поранешни градоначалници од времето на Никола Груевски. Ивица Конески, ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Де Лихт: Во Ајакс се чувствував непобедливо, сега сè е поинаку

Од:
До кого (е-маил):
Порака: