Згодната водителка на Серие А конечно проговорила за 47-те украдени експлицитни фотографии и како Балотели ѝ помогнал

Атрактивната Дилета Леота дала интересно интервју за таблоидот "The Sun". До пред речиси три години, за згодната водителка на Серие А малку кој знаел. ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на Сузана Турунџиева, Лора Турунџиева претходната година во август заплива во брачните води со Филип Наунов. Тие направија мала свадба само за ...
| | веќе видена | слични

Постојат толку многу жени кои стареат достоинствено, што за момент ќе помислите дека времето врз низ фрлило некаква магија, а токму една од нив е нашата ...
| | веќе видена | слични

Македонската водителка Лила Филиповска вчера славеше роденден. Она што сме навикнати од неа се спектакуларните и гламурозни родендени, но овој пат се одлучи за ...
| | веќе видена | слични

Македонската ТВ водителка на емисијата „Живот со стил“ за првпат го покажа своето момче во јавноста и како што пишува самата таа, двајцата заедно се многу ...
| | веќе видена | слични

Водителката на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска се досега немаше пракса да открива детали од својата приватност и љубовниот живот пред очите на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска веќе не го крие приватниот живот и одлучи на сите да им покаже во кого е вљубена. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Воспитувачка во градинката „Младост“ во Тетово позитивна на Ковид-19. Освен неа, во изолација се испратени и две деца за кои се грижела, иако тие сега за сега ...
сите 360 | | | веќе видена

Со изборот на Рашела Мизрахи за член на Извршниот комитет се потврдува дека ВМРО ДПМНЕ е против интеграцијата на Република Северна Македонија во Европската ...
сите 170 | | | веќе видена

Нова провокација од бугарскиот вицепремир Красимир Каракачанов. Тој за „ТВ Европа“ изјавил дека Бугарија ќе каже дека не е време за меѓувладина конференција ...
сите 344 | | | веќе видена

Сиромаштија, граѓани без работа, покачени давачки е реалната слика во Македонија. Поради пандемијата Ковид – 19, над 40.000 граѓани останаа без работа, ...
сите 194 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Заплашување, сеење страв, политички реваншизам и освета се методи на власта за дефокус на јавност од реалните проблеми во државата и замолчување на политички ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Згодната водителка на Серие А конечно проговорила за 47-те украдени експлицитни фотографии и како Балотели ѝ помогнал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: