Родителите се шокирале по предлогот на Брена: Пејачката сакала да го посвои малиот Џони?

Неодамна Лепа Брена откри дека не сака да готви и да биде домаќинка. Таа и Боба Живојиновиќ живеат во елитен дел на Белград, на Бежанијска коса, а за нив веќе ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Северина Којиќ на прес конференцијата изнела тешки обвиненија на сметка на училиштето на нејзиниот син. Тврди дека учителките го злоставувале. Од ...
| | веќе видена | слични

Хрватската пејачката Северина ги обвини учителките на нејзиниот син Александар дека го заклучиле и дека физички го злоставувале. Пејачката вели дека тие не му ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката Северина Којиќ на прес-конференција откри дека има големи приватни проблеми, изнесувајќи тешки обвиненија на сметка на училиштето во кое учи ...
| | веќе видена | слични

Игор Којиќ, наводно, ќе мора да ги сноси последиците бидејќи прекршил судска одлука во врска со објавување фотографии на малиот Александар, син на неговата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Синот на српскиот пејач Драган Којиќ Кеба и сопругот на хрватската пејачка Северина ќе мора да ги сноси последиците затоа што ја прекршил одлуката на судот, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лепа Брена откри дека не е искусна во кујна, но и дека нејзиниот сопург Боба Живојиновиќ многу добро готви, па откри каков совет и дала на Пријовиќ. Пејачката ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Цената на електричната енергија не се формира пред или постизборно, тоа е лага на ВМРО-ДПМНЕ, цената на електричната енергија, според услови и критериуми, ја ...
сите 333 | | | веќе видена

Координатор на пратеничката група на ДУИ ќе биде Изет Меџити, поранешниот градоначалник на Чаир. Во претходниот состав координатор на пратеничката група на ...
сите 295 | | | веќе видена

Не се знае колку јавни објекти имаат неисправна инсталација за противпожарна заштита, па затоа приоритет во годинашниот план на Дирекцијата за заштита и ...
сите 132 | | | веќе видена

Вицепремиерот во Владата Артан Груби, кој сака да си се нарекува прв, е револтиран од однесувањето на навивачите на Вардар на натреварот со Шкупи. Но, Груби ...
сите 131 | | | веќе видена

Апсурди на македонската корона криза. Се функционира, само училиштата останаа затворени. Кога и дали ќе почнат учениците да одат на училиште? И најважното, ...
сите 198 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Гостивар донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице за кое постои основано сомнение дека сторило кривично ...
сите 83 | | | веќе видена

Во една ваква дневна состојба, со црн биланс за само 24 часа, владата одлучи сите родители кои досега беа ослободени со мерките, особенно хронично болните од ...
сите 140 | | | веќе видена

Денеска преку закажана аукција на државни записи Владата на Заев ќе ги задолжи граѓаните за нови 42 милиони евра наменети за враќање на стари долгови, додека ...
сите 51 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Родителите се шокирале по предлогот на Брена: Пејачката сакала да го посвои малиот Џони?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: