Полицаец од Мајами ја “привел“ Плејбој зајачицата и нејзините полуголи другарки, а сега му се заканува отказ


Очигледно е дека овој полицаец од Мајами сакал малку да си “поигра“ со овие дами. „Ти се допаѓаат добри или лоши девојки? Кој ќе нè приведе?“ - го прашале ...
| | веќе видена | слични

 Јапонија подготвена го дочека тајфунот Хагибис, а природата го најави на навистина волшебен начин. Луѓето од целата држава го забележале магичното виолетово ...
| | веќе видена | слични

На спортските арени ширум светот можеме буквално се да видиме со тоа што денеска не треба многу за да го привлечете вниманието и станете вистински хит на ...
| | веќе видена | слични

Велат дека Југославија немала поубава мисица од Бернарда Маровт, која во 1983 година на изборот за Мис на светот ја претставувала поранешна Југославија. Таа не ...
| | веќе видена | слични

„Среќен роденден на Златан“, напиша тој на Инстаграм заедно со фотографијата од новиот болид во неговата флота.         View this post on Instagram             ...
| | веќе видена | слични

Една од најпопуларните пејачки во моментов на Балканот, Сенидах ги изненади своите 348.000 фанови на Инстаграм со последната фотографија која ја објави. ...
| | веќе видена | слични

Франк Рибери цели 12 години беше еден од лидерите на играта во Баерн Минхен, а Французинот летоска реши да ја смени средината. Реши да го прифати предизвикот ...
| | веќе видена | слични

71-годишната Керолин Харц верувале или не, изгледа барем две децении помлади. Таа се залага за здрав живот, кој и сама го практикува со години, а вели дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 331 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

– Скандалите на ДУИ се континуирани, но во македонското општество тие се заштитени како бели мечки, претходно од ВМРО, а сега од СДСМ. Сепак сметам дека крајот ...
сите 110 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицаец од Мајами ја “привел“ Плејбој зајачицата и нејзините полуголи другарки, а сега му се заканува отказ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: