Неспремна за деца иако има 49 години – Наоми признала зошто го одложува мајчинството: “Немам чист живот и не се преправам”

Наоми Кембел со децении е на јавната сцена и е повеќе од успешна во манекенството, но ни во 49-тата година од животот не е спремна да стане мајка. Црната ...
| | веќе видена | слични

Бабата која спиела со повеќе до 200 ликови тврди дека сексот со млади мажи е толку добар што излегува со неколку од нив истовремено , а секој кој поради тоа ја ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка, Чарлиз Терон која наскоро ќе ја гледаме во новиот филм „Bombshell“, секогаш плени со својата убавина и јавноста е заинтересирана за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерката Шарлиз Терон (44) откри за странско списание дека моментно се бори паралелно да управува со својата кариера, да одгледува деца, да се грижи за новите ...
| | веќе видена | слични

Убавата Анџелина Џоли гостуваше во интервјуто за британското издание на магазинот „Гламур“, и во самиот почеток на разговорот откри дека со години се борела со ...
| | веќе видена | слични

„Кога не работам, гледам да избегнам било каков конфликт, но во мојата работа се чувствувам моќно“. Кога сфатила дека постојат мажи кои се возбудуваат кога ...
| | веќе видена | слични

Редона Кочи веќе долго време е една од најпопуларните девојки во медиумите ширум регионот. Иако нејзината професија е манекенството, Редона е позната и како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 319 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 144 | | | веќе видена

Дали се реални очекувањата Северна Македонија да ги почне преговорите за членство со Европската Унија за време на вашето (германското) претседавање со ЕУ? Во ...
сите 276 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неспремна за деца иако има 49 години – Наоми признала зошто го одложува мајчинството: “Немам чист живот и не се преправам”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: