Мегваер: Судете ме после 5-6 години


2 копии

Манчестер Јунајтед нема да смета на Пол Погба и Давид де Хеа за дербито со Ливерпул, потврди вечерва менаџерот Оле Гунар Солскјер. Погба се уште не ја санирал ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Се чини дека нема никакви недоразбирања повеќе помеѓу двете ѕвезди на европскиот првак, за тоа просведочија и нивните изјави по тоа што се случи на мечот со ...
| | веќе видена | слични

Дали ова може да биде конечно таа сезона во која Ливерпул ќе завладее во англискиот фудбал? Ова е прашање кое си го поставуваат навивачите на Ливерпул веќе 30 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Здравствениот систем во Македонија е во колапс уште пред да почне вториот бран од пандемијата со корона вирусот. Тоа е резултат на неспособноста и ...
сите 363 | | | веќе видена

Алармантна ситуацијата во Валандово, Струмица, Радовиш, Крива Паланка, Делчево, Берово, Пробиштип, Штип, Гевгелија...Во источниот и јужниот дел на змјава во ...
сите 471 | | | веќе видена

Врховниот суд треба деновиве да ја потврди пресудата за затворска казна за поранешната министерка Гордана Јанкулоска со тоа што ќе испрати образложение до ...
сите 134 | | | веќе видена

Бугарски академици, историчари, политичари сегашни и поранешни, деновиве водат агресивна кампања за сквернавење на ликот и делото на апостолот на македонското ...
сите 138 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести на денешниот состанок не донела одлука дали во основните училишта ќе профункционира целодневен престој за децата кои физички ќе ...
сите 220 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мегваер: Судете ме после 5-6 години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: