Морис со топка го удри противникот по глава и заработи исклучување


Русија убедливо со 5:0 го победи Кипар на гости и официјално си обезбеди место на завршницата на Европското првенство во 2020 година. Гостите уште во првите 25 ...
| | веќе видена | слични

Младите репрезентации на Ирска и Италија вчера ги одимерија силите во натпревар без голови. Иако мрежите не се тресеа, возбудувања не недостасуваа. Во центарот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во период кога есенскиот бран на коронавирусот зема замав, како кај нас, така во државите од регионот и Европа, а бројот на инфицирани секојдневно расте и ...
сите 486 | | | веќе видена

Емилија Александрова со реакција на протестот и говорот на Христијан Мицковски, која ја пренесуваме интегрално: На денешниот ден кога македонскиот народ ја ...
сите 129 | | | веќе видена

Колони возила со македонски и знамиња на ЕУ од Скопје до Штип. Граѓаните го преполнија автопатот „Гоце Делчев“ се до Ново Село каде беше крајната дестинација. ...
сите 148 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ се заблагодари на сите што учествуваа на денешниот протест. ВМРО се Илинденците, Партизаните, Асномците. Македонија е и потта на ...
сите 344 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Морис со топка го удри противникот по глава и заработи исклучување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: