Васев: Ја финансирал ли Орце Камчев изборната кампања на ВМРО-ДПМНЕ?


3 копии

ВМРО-ДПМНЕ се единствените кои работат против нашата интеграција во НАТО и ЕУ, изјави Стефан Васев од СДСМ.„ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски нудат само обнова ...
| | веќе видена | слични

Костадинов  до соговроникот повторно ги постави и јавно објавените прашања: Дали Орце Камчев ја финансирал кампањата за претседателските избори? Дали ...
| | веќе видена | слични
5 копии
3 копии

Зоран Заев и СДСМ се креатори на лажни вести. Посетата на Кратово беше предводена од генералниот секретар на партијата Игор Јанушев и на истата претседателот ...
| | веќе видена | слични

Соопштение до јавноста од ВМРО-ДПМНЕ, реакција на соопштението на СДСМ . „Зоран Заев и СДСМ се креатори на лажни вести. Посетата на Кратово беше предводена од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Поднесените кривични пријави против локални функционери на ВМРО-ДПМНЕ покажуваат дека опозициската партија останува заглавена во криминалната матрица, рече ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Граѓаните денес со блокади му испратија пораки на премиерот Зоран Заев. Овој политичар го прегазува во континуитет македонското достоинство, тргува со се што ...
сите 881 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 180 | | | веќе видена

Според неделниот извештај на Институтот за јавно здравје за периодот од 23 до 29 ноември намален е бројот на нови случаи со Ковид-19. Тестирани се вкупно ...
сите 368 | | | веќе видена

Најавата дека итно ќе се стави на располагање за пациентите од вториот бран на пандемијата, за новиот ковид Центар кај Стара Систина и по 11 дена ...
сите 497 | | | веќе видена

Поранешниот премиер Владо Бучковски е убеден дека ќе најде решение, околу спорот со Бугарија. -Убеден сум дека ќе најдеме решение, но не за седум дена. Можеби ...
сите 132 | | | веќе видена

Роман Грожан излезе од болница само по три дена откако доживеа тежок судар и едвај спаси жива глава од запалениот болид во текот на трката за големата награда ...
сите 91 | | | веќе видена

Два дена по скандалозното интервју, наместо Зоран Заев да се извини, и да се повлeче од изјавите кои претставуваат удар на темелите на македонската држава и ...
сите 830 | | | веќе видена

Заев одби единство во разговорите, за да сега со осудениот криминалец Бучкоски ја продаваат Македонија „Тандемот лепливи прсти“ Заев – Бучковски кој ја ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Васев: Ја финансирал ли Орце Камчев изборната кампања на ВМРО-ДПМНЕ?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: