Цеца главна ѕвезда на Пастрмајлијада во Штип

9 копии
5 копии

Македонскиот шоумен и актер Игор Џамбазов на својот инстаграм-профил се пофали дека конечно му се исполнил сонот, на иста сцена да пее со Цеца. Оние кои го ...
| | веќе видена | слични

Популарниот Игор Џамбазов е доста активен на Инстаграм во последно време и речиси секогаш користи прилика да објави нешто што ќе ги насмее неговите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денешното рочиште за случајот „Тотал“ каде обвинет е новинарот и поранешен уредник, Драган Павловиќ Латас, е одложено за 17 октомври, поради отсуство на член ...
сите 332 | | | веќе видена

Ќе бидеме обединети повеќе од било кога... Ќе навиваме за Македонија и ќе бидеме горди на вас... Честото за победата!, напиша Илија Димовски на Твитер, ...
сите 268 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 241 | | | веќе видена

Хороскопот може да ни открие колку сме им привлечни на другите луѓе, а секој хороскопски знак има нешто што го прави посебно привлечен. Во продолжение ...
сите 163 | | | веќе видена

 Кога станува збор за измама, обично прво на што помислуваме е секс. Но, понекогаш мамењето може да се случи и надвор од спалната соба. Накратко, емотивна ...
сите 48 | | | веќе видена

Властите им објавија војна на лажните вести, пропагандата и дезинформациите. Премиерот Зоран Заев, на првиот состанок на акционата група за координирање на ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цеца главна ѕвезда на Пастрмајлијада во Штип

Од:
До кого (е-маил):
Порака: