Ривалдо: Барселона е поинаков тим со него


Новата сензација на Барселона, Ансу Фати одлучил да настапува за шпанската репрезентација, пишуваат медиумите од оваа земја. Шпанија Со само 16-години Ансу ...
| | веќе видена | слични

Барселона на отварањето на Лигата на шампионите ремизираше против Борусија Дортмунд (0:0). До бод каталонскиот гигант стигна благодарение одличните одбрани на ...
| | веќе видена | слични

Не престанува да се пишува за 16 годишното чудо од дете кое блеска на почетокот од сезоната во Барселона. Барселона на светскиот фудбал изгледа му подари нова ...
| | веќе видена | слични

Aнсу Фати е новиот голем талент на Барселона и во тоа нема сомневање. Вечерва во натпреварот против Борусија Дортмунд Фати сруши уште еден рекорд – стана ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 319 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 144 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 276 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ривалдо: Барселона е поинаков тим со него

Од:
До кого (е-маил):
Порака: