СКАНДАЛ ВО ТИРАНА: Мајка се проституира на улица, малолетните деца и договараат клиенти (ВИДЕО)


Во емисијата „Стоп“ во албанската Телевизија Клан, синоќа беше објавен скандалозен случај на проституција на жена во една од главните улици на Тирана. За ...
| | веќе видена | слични

Истражното шоу на албанската Телевизија Клан синоќа објави друг скандал преку скриена камера. Со звук и слика шоуто ” Стоп ” документираше како професор по име ...
| | веќе видена | слични

Апсурдна несреќа се случило во Тирана. Жена со автомобил удира човек кој вози мотор и како сето тоа да не е доволно, таа излегува од автомобилот и го клоца ...
| | веќе видена | слични

Останато

Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски утре се враќаат во судница да го застапуваат предметот Монструм. Републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески веќе започнал со ...
сите 388 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 378 | | | веќе видена

Наместо укинување на притворот на поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева, која е осомничена во случајот „Рекет", како што побара нејзината ...
сите 188 | | | веќе видена

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 270 | | | веќе видена

Репрезентацијата на Финска ја победи Турција со 3:2 во сетови и ќе игра против Франција во осминафиналето на Европското првенство во одбојка. Ова значи крај ...
сите 360 | | | веќе видена

Нови 30 дена е продолжен притворот на Катица Јанева која е трета осомничена во случајот Рекет. Кривичниот суд вчера на предлог на Обвинителството и го продолжи ...
сите 243 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 281 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СКАНДАЛ ВО ТИРАНА: Мајка се проституира на улица, малолетните деца и договараат клиенти (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: