Поповски за реакцијата на Водовод


3 копии

 Сите се ставени под контрола без можност да се прошират. А,полицијата трага по подметнувачите но сеуште без конкретен резултат,беше констатирано на денешната ...
| | веќе видена | слични

Големиот пожар избувнал денеска во борова шума во селото Селце во близина на манастирот Свети Димитрија. Пожарот бил причина да бидат евакуирани 500 ученици ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Големиот пожар кој му се закануваше на манастирот Свети Димитриј кај селото селце во Прилеп и кој стигна на само 50-тина метри од црквата и конаците е ставен ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Нов голем пожар денеска се појави кај село Селце, во непосредна близина на манастирот „Св.Димитрија“. Со пожарот е зафатена густа борова шума која се протега ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Составот на новиот Извршен комитет на ВМРО-ДПМНЕ ја потврдува деструктивната и антидржавна матрица во која е заглавено ВМРО-ДПМНЕ. Во обид да си ја спаси ...
сите 196 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изрази уверување дека со Бугарија ќе се најде решение со кое двете страни ќе бидат среќни и рече дека Бугарија ги поддржува ...
сите 180 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 190 | | | веќе видена

Државата ќе ги субвенционира платите за октомври, ноември и декември на фирмите кои се погодени од кризата. Ова е дел од четвртиот пакет мерки. Премиерот ...
сите 276 | | | веќе видена

Нови 141 случај со Ковид-19 од 1.559 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Починат е пациент од ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поповски за реакцијата на Водовод

Од:
До кого (е-маил):
Порака: