Денес дел од Ѓорче Петров без вода

2 копии
7 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

„Ставот на СДСМ и програмска определба на СДСМ е една изборна единица и отворени листи. Знаете дека мораме да разговараме, дискутираме и да дебатираме и со ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денес дел од Ѓорче Петров без вода

Од:
До кого (е-маил):
Порака: