Српската водителка го тргна завојот и ја покажа раката која автобус и ја откина


Водителката Деа Ѓурѓевиќ редовно применува физикална терапија за целосно да се опорави од повредите што ги доби во сообраќајната несреќа која се случи во ...
| | веќе видена | слични

Ведрана Ѓорѓевиќ до пред неколку години ја знаевме како водителка на естрадниот магазин „Тротоар“, но по згаснувањето на оваа емисија екипата која работеше на ...
| | веќе видена | слични

Водителката Деа Ѓурѓевиќ стана вистински херој откако во февруари доживеа тешка сообраќајна несреќа, во која ѝ беше откината раката „Ќе ви покажам која сум и ...
| | веќе видена | слични

Водителката Деа Ѓурѓевиќ стана вистински херој на балканската естрада, по тешката несреќа во која за малку ја изгуби раката. „Ќе ви покажам која сум и колку ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Јелена Карлеуша во 2015 година била една од главните теми во емисијата „Шоуто на Венди Вилијамс“ (The Wendy Williams Show) на една американска ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Водителката Венди Вилијамс овојпат навистина покажала со што располага гостувајќи во емисијата на водителката Сета Мејерс. Пејачката Јелена Карлеуша во 2015-та ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 384 | | | веќе видена

Борбата против криминалот, високата корупција мора да продолжи и ние навистина конечно мораме да имаме решение, со кое сите ресурси ќе бидат ставени во ...
сите 284 | | | веќе видена

 Психолозите имаат неколку совети за тоа што не треба да го правите на првиот состанок со личноста која ви се допаѓа, за да не оставите лош впечаток. Првите ...
сите 220 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 302 | | | веќе видена

Нови 30 дена е продолжен притворот на Катица Јанева која е трета осомничена во случајот Рекет. Кривичниот суд вчера на предлог на Обвинителството и го продолжи ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Српската водителка го тргна завојот и ја покажа раката која автобус и ја откина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: