ВМРО-ДПМНЕ: За СДСМ и градоначалникот Константин Георгиески, за жал децата не се најголема грижа


Охрид, 10. септември 2019 (ИНПРЕС) – За СДСМ и градоначалникот Константин Георгиески, за жал децата не се најголема грижа, истакна на денешната прес ...
| | веќе видена | слични

СДСМ и градоначалникот Константин Георгиески ветуваа работа, напредок и иднина, а донесоа стагнација. Заштитата на животната средина не е приоритет во ...
| | веќе видена | слични

Охрид, 17. септември 2019 (ИНПРЕС) – СДСМ и градоначалникот Константин Георгиески ветуваа работа, напредок и иднина, а донесоа стагнација, порача на денешната ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

Се најавува нова преговарачка рунда за законот за јавно обвинителство и идниот статус на институцијата што треба да го наследи СЈО. Утре се споменува како ...
сите 434 | | | веќе видена

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 221 | | | веќе видена

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 256 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 40 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев нагласува дека ќе седне на маса со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во врска со законот за јавно обвинителство, но откако ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: За СДСМ и градоначалникот Константин Георгиески, за жал децата не се најголема грижа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: