Агентот на Кутињо преговара со Барселона за следните чекори

3 копии

Нико Ковач го казни Ренато Санчес, откако Португалецот на Твитер го критикиваше тренерот на Баерн Минхен. Ремито на премиерата во Бундеслигата против Херта ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тимот на Баерн Минхен со реми против Херта (2:2) на домашен терен ја стартуваше новата сезона во Бундеслигата. Баварците со тоа ја прекинаа серијата од 11 ...
| | веќе видена | слични

Баерн Минхен немаше посакуван старт на новата сезона во Бундеслигата, бидејќи вчера на домашен терен само ремизираше со гостите од Берлин кои се покажаа како ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде откри дека офанзивниот играч од средниот ред Филипе Кутињо самиот посакалл да игра за Баерн Минхен оваа сезона. Како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефицата на СЈО во оставка Катица Јанева , чиј глас се слуша во објавените разговори во случајот „Рекет“ е повикана на сослушување во скопското обвинителство. ...
сите 240 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 335 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Признанието на премиерот Заев дека има докази поврзани со Катица Јанева која за него се однесува идиотски го запали црвеното светло кај дел од странските ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Агентот на Кутињо преговара со Барселона за следните чекори

Од:
До кого (е-маил):
Порака: