Лука Јовиќ доаѓа на позајмица во Интер?


„Марка“ пишува дека Бразилецот добил големи пофалби од страна на Зидан за своето издание против Селта, бил доста вешт по левата страна и во голема мера му ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Норвежанецот има голема доверба во својот фудбалер за кого од поодамна се шпекулира дека ќе си замине од „Олд Трафорд“, се верува дека Реал Мадрид е неговиот ...
| | веќе видена | слични

Герет Бејл се најде во почетниот состав на Реал Мадрид за натпреварот со Селта Виго и одигра одличен натпревар со кој си „купи“ нови кредити кај Зинедин Зидан ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии
повеќе

Останато

Се сметаше за симбол во борбата против корупцијата, а сега истражителката Катица Јанева се чини дека е вмешана во скандалозен случај на уцени. Зошто аферата ...
сите 835 | | | веќе видена

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 500 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 182 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 184 | | | веќе видена

За некои самотијата е најголем благослов, додека други ја сметаат за рецепт за несреќен живот. Овие три хороскопски знаци секогаш сакаат да бидат во љубовна ...
сите 198 | | | веќе видена

Обвинителката од СЈО, Фатиме Фетаи за ТВ21 вели дека три и пол години работела против криминалот и нејзините предмети се чисти. Вели дека тие не можат да се ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лука Јовиќ доаѓа на позајмица во Интер?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: