Јувентус: Манџукиќ може да си оди во Бундеслигата


5 копии

Баерн Минхен очигледно се уште официјално го нема комплетирано составот за сезоната која веќе започна, а по доаѓањето на Перишиќ и Кутињо, сега главна тема се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за образование, Арбер Адеми за емисијата „10 минути“ на ТВ 21 изјави дека во училиштата каде има мал број на ученици, таму наставата може да се ...
сите 513 | | | веќе видена

Над 100.000 граѓани кои земаа плата, пензија или социјална помош останааа без пари со затворањето на Еуростандард банката. Не можат да си ги платат основните ...
сите 228 | | | веќе видена

Согласно Уставот, во следните 20 дена, а лично верувам и порано ќе успееме да формираме Влада и стабилно парламентарно мнозинство кое ќе биде гаранција за ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус: Манџукиќ може да си оди во Бундеслигата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: