Лука Јовиќ веќе на излезна врата на Реал Мадрид ?


На почетокот на летниот преоден рок се чинеше дека само една работа е јасна во тимот на Зинедин Зидан, а истата беше поврзана за голманската позиција каде уште ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лука Модриќ на саботниот натпревар против Селта Виго се претвори во прва жртва на новото правило во шпанската Примера, средба на која Хрватот истовремено го ...
| | веќе видена | слични

Комитетот за натпреварување при Фудбалската федерација на Шпанија ги изрече казните за црвените картони кои беа доделени изминатиов викенд во Ла Лига, Модриќ и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 138 | | | веќе видена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 221 | | | веќе видена

На патот Чашка – Велес, после железничкиот премин во населба Превалец, вчера во 15.45 часот било пријавено дека патничко возило „рено клио“, со велешки ...
сите 222 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување на Алфа телевизија истакна дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев бега од дебати бидејќи не ...
сите 341 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 215 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лука Јовиќ веќе на излезна врата на Реал Мадрид ?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: