Кејт или Меган : Кој има повеќе следбеници на социјалните мрежи?


Новата одлука на принцот Хари и Меган Меркл го здрма целото кралско семејство, многумина тврдат дека засега нарушени се односите помеѓу Хари и неговиот брат ...
| | веќе видена | слични

Голем број естетски хирурзи тврдат дека убавината која ја поседува Меган Маркл, не е дар на природата, туку дека војвотката направила во минатото неколку ...
| | веќе видена | слични

На светската политичка сцена се појави двојничка на војвотката од Сасекс Меган Маркл. Двојничката на Меган Маркл е шпанската адвокатка и политичарка Бегона ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Принцот Хари и Меган Маркл неодамна станаа родители на бебето Арчи, а странските медиуми пишуваат дека откако се родило бебето, почнале проблемите и дека во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Принцот Хари и Меган Маркл неодамна станаа родители на малиот Арчи, а странските медиуми пишуваат дека во нивното семејство сепак не е се така идеално, како ...
| | веќе видена | слични

Британските таблоиди пишуваат дека кралската двојка последните недели не може да се пофали дека спие цела ноќ. Иако официјалчно објавија дека Арчи е бебе какво ...
| | веќе видена | слични

На светската политичка сцена се појави двојничка на војвотката Меган Маркл. Тоа е шпанската адвокатка и политичарка, Бегона Виљасис, член на Градското собрание ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за здравство соопшти дека од денеска е во функција уште еден пункт за тестирање на коронавирус во Поликлиниката Идадија. Граѓаните на Скопје ...
сите 853 | | | веќе видена

Курсот за проширување на НАТО создава нови линии на поделби, додека светот треба да се обедини во борбата против коронавирусот. Ова се наведува во ...
сите 245 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 31. март 2020 (Inpress) – Заврши увидот на Државниот санитарен и здравствен инспекторат во охридската Општа болница при што се детектирани ...
сите 158 | | | веќе видена

Треба да водиме сметка посебно кога станува збор за банкарскиот систем во државата, рече премиерот Оливер Спасовски за Топ Тема.-Дека е во добра кондиција е во ...
сите 465 | | | веќе видена

СДСМ и Филипче се во хаос и нема вистински мерки за зголемување на здравствените капацитети и заштита на животите на граѓаните и медицинскиот персонал, ...
сите 94 | | | веќе видена

Охрид, 31. март 2020 (Inpress) – Безбедносната состојба на подрачјето на седумте општини што ги покрива СВР Охрид е стабилна, информираат од СВР Охрид. – ...
сите 333 | | | веќе видена

Градоначалниците не се грижат за граѓаните ни во добро, ни во лошо, ова денеска преку Фејсбук статус го потенцираа од Комисијата за локална самоуправа на ...
сите 84 | | | веќе видена

Шест месеци одложено плаќање за сите обврски доспеани од 29 февруари годинава по основ на сите кредити, кредитни картички и дозволено пречекорување заклучно со ...
сите 157 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кејт или Меган : Кој има повеќе следбеници на социјалните мрежи?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: