Дневен хороскоп: Овенот го очекува одлична заработувачка, а вагите ќе решаваат проблеми

Раковите ќе запознаат интересна личност преку пријател, Близнаците го губат трпението во љубовта. Овен Подобрената заработувачка одлично влијае на вашето ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Овен Работа Нема причина да се споредувате со вашата околина или да започнете нова дискусија.Важно е да ги почитувате вашите морални принципи. Не треба да се ...
| | веќе видена | слични

Каков почеток на неделата го очекува секој хороскопски знак… Овен Чувствувате страв за својата егзистенција. Нормално е да не сте рамнодушни, но нормално е и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ОВЕН Работa: Опуштени сте и пред вас е ден во кој ќе немате премногу обврски. Во моментов работата воопшто не ве оптоварува. Љубов: Пред вас е поволен ден за ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Ве очекуваат добри шанси, особено кога станува збор за некои нови работи, кои истовремено ќе ви донесат и голема добивка. Емотивно, и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 187 | | | веќе видена

Националниот празник Денот на македонската револуционерна борба, или популарно Денот на ВМРО, се одбележува денеска како неработен ден. На денешен датум во ...
сите 329 | | | веќе видена

Северна Македонија вчеравечер доби речиси неподелена поддршка од најголемите политички групации во Европскиот парламент за почеток на преговорите со ЕУ. Повеќе ...
сите 553 | | | веќе видена

Европскиот совет без договор за датум за почеток на преговори со Северна Македонија и Албанија. Првите луѓе на Советот и Комисијата во Брисел со разочарување ...
сите 922 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Мајк Помпео го поздрави ратификувањето на Протоколот за членство на Северна Македонија во НАТО. Во неговата изјава, која денеска ...
сите 174 | | | веќе видена

Не Бугарите, туку Македонците треба повеќе да се грижат за решавањето на историските прашања, рече министерката за надворешни работи на Бугарија Екатерина ...
сите 475 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп: Овенот го очекува одлична заработувачка, а вагите ќе решаваат проблеми

Од:
До кого (е-маил):
Порака: