Топ три модерни машки фризури за 2019 година(фото)


Нивната убавина е само нагласена за да бидат она што се, но и за да не погрешат премногу. Затоа што на ваквите случувања, секогаш е подобро да ја одберат ...
| | веќе видена | слични

Денес можете да слушнете една вистина која ја говорат девојките – брадата и фризурата кај мажите, е исто што и шминката кај девојките. Жива вистина! А штом ...
| | веќе видена | слични

Останато

Секое одложување на изборите е на штета а здравјето на граѓаните, на штета на економијата и на демократијата. Лесно е да се направи разлика меѓу оние што само ...
сите 798 | | | веќе видена

Иван Огненовски, првиот пациент кај нас на кој вчера му беше трансплантирано срце од донор е во буден и е во стабилна состојба, објави вчера министерот за ...
сите 171 | | | веќе видена

Двајцата пациенти на кои во саботата им беше изведена трансплантација на бубрег од починат донор се во добра и стабилна здравствена состојба. Од Клиниката за ...
сите 125 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев најави дека случајот „орото“ во Чаир“ ќе се испита и доколку се утврди дека се случило за време на полицискиот час ќе ...
сите 244 | | | веќе видена

Имаше една изјава од директор на Центарот за јавно здравје кој рече дека треба две недели да имаме нула пациенти па потоа да зборуваме за избори, таа изјава ...
сите 177 | | | веќе видена

Прва награда за ученичката во трета година во ОУТУ „Ванчо Питошески“ 0д Охрид, Сара Џелили за најдобра литературна творба на наградниот литературен конкурс по ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Топ три модерни машки фризури за 2019 година(фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: