Возач нападнал полицаец при контрола

9 копии
13 копии
2 копии
5 копии

При падник на гранич на та полиција бил застрелан во левата п од лактица откако негов колега испукал еден куршум д од ека го чистел својот службен пиштол ...
| | веќе видена | слични

Според полициските информации, инцидентот се случил вчера околу 12:30 часот во Полициската станица за граничен надзор Рогачево. На местото веднаш бил извршен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Возач нападнал полицаец при контрола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: