Заробен во гепекот: Момчето се обидувало за излезе уште пред несреќата!


Душан Јовановиќ (19), момчето кое ја предизвика страшната несреќа на Ада Хуја, вчера е префрлен во Специјалална затворска болница на одделението за ...
| | веќе видена | слични

Трагедијата која ја потресе Србија и целиот регион и понатаму е една од најзастапените теми во медиумите, па со секој изминат час во јавноста се појавуваат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

БЕЛГРАД: Душан Јованович (19) возачот на BMW-то кое влета во реката Дунав при што загинаа 3 млади тинејџери, полицијата во последните четири години го фатила ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Додека трчавме кон Дунав се слушаа ужасни и очајни крици за помош. Ништо не се гледаше, само слушавме. Додека трчавме кон Дунав се слушаа ужасни и ...
| | веќе видена | слични
4 копии
6 копии

Неколку стотици луѓе денеска се збогуваа од загинатите момчиња Немања Антиќ и Милош Јанковиќ, кои прерано ги загубија животите во стравичната сообраќајна ...
| | веќе видена | слични

Една од главните теми во српските, но и во медиумите од регионот, во изминатите неколку дена е трагедијата во Белград, во која својот живот го изгубија три ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 181 | | | веќе видена

Оставка на Заев, слобода на народот е мотото на протестите кои денеска попладне ќе се одржат во 11 градови низ Македонија. - Продолжуваме, заедно со народот ...
сите 445 | | | веќе видена

Претседателот на српското Националното собрание, Ивица Дачиќ, оцени дека премиерот, Зоран Заев, не е политички незнајко и дека знае оти неговите неодамнешни ...
сите 389 | | | веќе видена

Според правилникот на Шпанската фудбалска федерација, Барселона ќе треба да плати казна поради начинот на кој Меси го прослави голот во чест на Марадона. ...
сите 317 | | | веќе видена

СДСМ како раштиман оркестар, Костадинов негира, додека премиерот во заминување Заев во изјава за медиум потврдува дека имало преговори во Софија. Според нашите ...
сите 176 | | | веќе видена

Два дена по скандалозното интервју, наместо Зоран Заев да се извини, и да се повлeче од изјавите кои претставуваат удар на темелите на македонската држава и ...
сите 169 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 140 | | | веќе видена

Од денеска се очекува одреден број доктори и медицински сестри кои работеле за војската, да се приклучат кон здравствениот персонал од јавните здравствени ...
сите 168 | | | веќе видена

Легендарниот Мајк Тајсон се бореше со Рој Џонс Џуниор во меч кој беше во хуманитарни цели. Како што беше најавено на крајот борбата немаше победник, а кога го ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заробен во гепекот: Момчето се обидувало за излезе уште пред несреќата!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: