УЧК и Етничка Албанија во „Борис Трајковски“ (видео)


Без државното знаме и химната на Македонија, без присуство на ниту еден претставник на македонскиот политички блок, среде Скопје никаде ја немаше Македонија ...
| | веќе видена | слични

Хашим Тачи беше дел од прославата за Денот на Албанското знаме која се одржа вчера во салата Борис Трајковски, и ја искористи приликата за да се заблагодари на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Останките ќе бидат донесени в петок и преку организиран државен протокол ќе им бидат предадени на семејствата во нивните домови. Ова е информација што ја ...
сите 400 | | | веќе видена

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УЧК и Етничка Албанија во „Борис Трајковски“ (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: