Облачно со сончеви периоди, кон крајот на денот дожд


2 копии
8 копии

Во следните 12 часа, во најголем дел од Македонија ќе продолжат врнежите од дожд, особено во западната половина тие ќе бидат обилни и локално поројни, ...
| | веќе видена | слични
13 копии

До крајот на денешниот ден како што веќе најавивме, територијата на Македонија ќе биде под влијание на влажен воздушен бран од југ, и истиот ќе услови ...
| | веќе видена | слични

Минималната температура ќе биде во интервал од 4 до 10, а максималната ќе достигне од 8 до 17 Целзиусови степени.Во Скопје облачно со повремени врнежи од дожд ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за свечената заклетва на претседателката на државата, Гордана Силјановска Давкова која не ја спомена придавката ...
сите 537 | | | веќе видена

За Преспанскиот договор единствена адреса каде може да се спори нешто е Уставниот суд, а не Претседатело, Владата или Собранието на Македонија затоа што Заев ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Облачно со сончеви периоди, кон крајот на денот дожд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: