Централниот регистар ќе работи со продолжено работно време за прием на годишните сметки на правните субјекти

2 копии

Централниот регистар на Република Северна Македонија, регионална регистрациона канцеларија Скопје, денеска ќе работи со продолжено работно време и ќе овозможи ...
| | веќе видена | слични

Централниот регистар денеска ќе работи со продолжено работно време, за да овозможи прием на годишните сметки на правните субјекти за 2023 година во хартиена ...
| | веќе видена | слични

Останато

Новинарот Фуркан Салиу се пожали дека полицијата бришела доказен материјал. За ова тој пишува на социјалните мрежи. Тој вели дека бришењето докази е кривично ...
сите 115 | | | веќе видена

Вечерва со бројното присуство потврдуваме дека ова не е вмровска општина како што некои мислат, туку е општина на граѓани кои сакаат својата државата, ...
сите 374 | | | веќе видена

Идејата дека со пораст на платите и разните социјални трансфери ќе ја стимулираме потрошувачката и така ќе го поттикнеме економскиот раст доведе само до ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Централниот регистар ќе работи со продолжено работно време за прием на годишните сметки на правните субјекти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: