Што ќе гледаме викендов: Ќе има ли шанса за Елмас на гости кај Баерн?


Бундеслигашот РБ Лајпциг денеска официјално го претстави новиот спонзорски договор кој ќе важи од 1. јули, а е потпишан со компанијата за производство на ...
| | веќе видена | слични

Екипата на Лајпциг објави дека потпишала долг договор со познатиот бренд на опрема „Пума“. Досега Лајпциг беше опремуван од „Најк“, но од лето тоа ќе се ...
| | веќе видена | слични

Eрик Дајер (30) оваа година пристигна на позајмица од Тотенхем во Баерн. На германскиот шампион му беше потребен квалитетен дефанзивец кој знае да ја ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Врховниот водач ајатолахот Али Хамнеи ги водеше молитвите за време на прошталната церемонија за починатиот претседател и седум други, меѓу кои и министерот за ...
сите 397 | | | веќе видена

Атентаторот на словачкиот премиер Роберт Фицо имал организација под името „Словачка без насилство, пишуваат медиумите во Братислава. Уште се дознава дека ...
сите 474 | | | веќе видена

На видеото се гледаат жените, сите членови на израелските одбранбени сили (ИДФ), наредени до ѕид и нивните раце се врзани. Лицата на некои се модри и крвави. ...
сите 387 | | | веќе видена

„Намерата на неколку европски земји да ја признаат палестинската држава е награда за тероризмот“, изјави денеска Нетанјаху. Израелскиот премиер тврди дека 80 ...
сите 161 | | | веќе видена

Дисциплинска одговорност за службено лице кое извршило регистрација на моторно возило без присуство на сопственикот и три лица кои не ги констатирале ...
сите 103 | | | веќе видена

Очекуваме дека Северна Македонија ќе продолжи по европскиот пат, кажа заменик-помошникот секретар на САД во заминување и специјален претставник за Западен ...
сите 389 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што ќе гледаме викендов: Ќе има ли шанса за Елмас на гости кај Баерн?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: