Скопјанка пријавила дека сопругот ја малтретирал и се заканувал со нож


4 копии
2 копии

Вчера во 22.50 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека во село Баница, струмичко, дваесет и двегодишниот И.К. од село Баница, управувајќи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 05.10.2023 во 22:50 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека во село Баница, струмичко, И.К.(22) од село Баница, управувајќи патничко ...
| | веќе видена | слични

22-годишник од струмичко избегал откако направил тешка сообраќајка, иако и самиот бил тешко повреден. На 05.10.2023 во 22.50 часот во Полициската станица ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Над девет илјади евра е проценетата штета што пратеникот од Левица, Борислав Крмов, ќе треба да ја плати откако пред една недела искрши дел од инвентарот во ...
сите 159 | | | веќе видена

Договорот меѓу Израел и Хамас ги постави основите за ослободување на најмалку 50 жени и деца заробени во Газа во замена за ослободување на најмалку 150 ...
сите 145 | | | веќе видена

Поради превртена приколка од камион во прекин е сообраќајот на патот Валандово - Демир Капија кај местото Јаворица. Како што информираат од АМСМ, утрово од ...
сите 155 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 53 | | | веќе видена

Квалификациите за Европското првенство 2024 во Германија се завршени, познати се 21 учесник, а останатите три ќе го дознаеме во март следната година по ...
сите 177 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, изјави дека Украина продолжува да нанесува „тешки загуби“ на Русија по некои од „најинтензивните борби“ од ...
сите 304 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанка пријавила дека сопругот ја малтретирал и се заканувал со нож

Од:
До кого (е-маил):
Порака: