СКАНДАЛ ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ХРВАТСКА: Наставничка голтнала екстази и потоа детално им раскажала на учениците како си поминала

Родители на ученици во едно средно училиште во централна Хрватска му се пожалиле на класниот раководител на однесувањето на една наставничка, која на учениците ...
| | веќе видена | слични

52-годишен професор од средно училиште на еден хрватски остров бил пријавен за неовластено снимање и сексуално вознемирување – тој е уапсен и судија му одредил ...
| | веќе видена | слични

Ученик од основното училиште „Душан Вукасовиќ Диоген“ во Бечмен направи хаос во тоа училиште, заканувајќи им се на вработените „дека ќе ги убие сите“. На ...
| | веќе видена | слични

Во основното училиште „Милена Павловиќ Барили“ во Белград, ученичка од повисоките одделенија во ранецот донела нож и тетратка со список на ученици од класот ...
| | веќе видена | слични

Девојче од завршната година на белградското основно училиште „Милена Павловиќ Барили“ носело нож во ранецот и напишало список со имињата на учениците што ...
| | веќе видена | слични

Девојче од белградското основно училиште „Милена Павловиќ Барили“ напиша во тетратка список со имињата на учениците што сака да ги убие. Полицијата презема ...
| | веќе видена | слични

Останато

Рускиот волонтерски корпус и Легијата на слободна Русија објавија дека го убиле Андреј Стешев, полковник на руските вооружени сили во регионот на Белгород.„За ...
сите 239 | | | веќе видена

Две лица се повредени во сообраќајната несреќа на булеварот 8-ми Септември во близина на спортскиот центар Борис Трајковски. Според информациите од МВР за ...
сите 306 | | | веќе видена

Турција, Шведска и Финска ќе се сретнат подоцна овој месец за да се обидат да ги надминат приговорите што ја одложија кандидатурата за членство на Шведска во ...
сите 176 | | | веќе видена

Владата ја доби Предлог-иницијативата за устави измени од Министерството за правда и таа ќе биде разгледана на некоја од наредните седници, информираат за МИА ...
сите 90 | | | веќе видена

Стопанската комора за енергетика е на став дека ЕВН и Регулаторната Комисија го осиромашуваат народот на, како што велат, монополски рекетарски начин. ...
сите 104 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити денеска најави дека покрај разрешување на организациските директори во Клиничкиот центар во Скопје, медицинските ...
сите 122 | | | веќе видена

Охрид, 5. јуни 2023 (ИНПРЕС) – Периодов продолжува константниот раст на нивото на водата во Охридското Езеро, но и понатаму е под просекот за овој период од ...
сите 182 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за европски прашања Бојан Маричиќ во видеообраќање од Бечиќи каде присуствува на состанокот на министри за ЕУ по повод завршувањето на ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СКАНДАЛ ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ХРВАТСКА: Наставничка голтнала екстази и потоа детално им раскажала на учениците како си поминала

Од:
До кого (е-маил):
Порака: