Поранешниот сопруг на најубавата жена на светот обвинет за силување на тинејџерки: Им нудел успешни кариери, а потоа ги искористувал


Поранешниот сопруг на Емили Ратајковски обвинет е за злоставување и силување на тинејџерки. Поранешниот сопруг на Емили Ратајковски, Себастијан Бер-Меклард ...
| | веќе видена | слични

Минатата недела во медиумите стана вирално видео кое го објавија британските медиуми, на кое светски познатата манекенка Емили Ратајковски и музичарот Хари ...
| | веќе видена | слични

Манекенката зборуваше за својот љубовен живот и изјави дека „можеби е тој“ за нејзиниот нов партнер. "Почнав да се гледам со некого пред околу два месеци. ...
| | веќе видена | слични

Британските медиуми пред една недела објавија видео на кое се гледа миленикот на жените, музичарот Хари Стајлс како се бакнува со манекенката Емили Ратајковски ...
| | веќе видена | слични

Емили Ратајковски открила во поткастот „Going Mental“ дека веќе 2 месеци е во тајна врска, 2 недели откако беше снимена како се бакнува со пејачот Хари Стајлс ...
| | веќе видена | слични

Актерката Брук Шилдс за документарецот за својот живот „Pretty Baby: Brooke Shields“ зборува и за тоа како ја изгубила невиноста и поради што се каела после ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Славната актерка и најубава жена на светот, Анџелина Џоли, открила која ѝ била најдрага интимна сцена во нејзината филмска кариера, а не станува збор за Бред ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пит Дејвидсон се отвори за својот љубовен живот во текот на детаљното интервју за Real Ones во поткастот на Џон Бернтал објавен во четвртокот. 29-годишниот ...
| | веќе видена | слични

Две жени неодамна го обвинија бившиот сопруг на манекенката Емили Ратајковски, Себастијан Бур-МекКлард за сексуален напад и вознемирување. Како што пренесуваат ...
| | веќе видена | слични

Озлогласениот порно актер Пол Литл почина на 66-годишна возраст, пишува Дејли мејл. Попознат како Макс Хардкор, актерот починал од септичен шок и пневмонија. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одлуката за формирање на работна група ја донесе Централниот одбор на партијата а со неа ќе раководи генералниот секретар Миле Зечевиќ Вардарски. Од ВМРО ДПМНЕ ...
сите 1032 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити по повод 100 дена од стапувањето на министерската функција рече дека проектот за Клиничкиот центар бил негов приоритет. ...
сите 251 | | | веќе видена

Од Центарот за управување со кризи (ЦУК) ја пренесуваат хидролошката информација од Управата за хидрометеоролошки работи (УХМР). „Под влијание на влажна и ...
сите 215 | | | веќе видена

Жената која се преврте со автомобилот на кров во тунелот кај Демир Капија, починала од здобиените повреди. Таа имала 47-години и била сама во автомобилот марка ...
сите 147 | | | веќе видена

Пентагон денеска најави дека ќе обезбеди дополнителни 2,1 милијарди долари долгорочна помош за оружје за Украина. Новиот пакет помош ќе вклучува финансирање за ...
сите 100 | | | веќе видена

РЕАКЦИИ ЗА ИЗЈАВАТА НА МЕЏИТИ Откако министерот за здравство, Фатмир Меџити изјави дека жителите на Косово ќе плаќаат исти цени како и македонските државјани, ...
сите 78 | | | веќе видена

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп, републиканскиот кандидат за реизбор следната година, е обвинет по 37 точки од обвинението за незаконско ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешниот сопруг на најубавата жена на светот обвинет за силување на тинејџерки: Им нудел успешни кариери, а потоа ги искористувал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: