Конте по ремито во Саутемптон удри по играчите и газдата на Тотенхем

3 копии
2 копии

Италијанскиот стратег, Антонио Конте беше многу лут по ремито на неговиот Тотенхем против Саутемптон по што реши отворено да ги нападне играчите за кои порача ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на Тотенхем и на шведската репрезентација, Дејан Кулушевски застана во одбрана на менаџерот Антонио Конте по неговите остри критики по саботното 3:3 ...
| | веќе видена | слични

Англиските медиуми во понеделникот вечерта излегоа со ексклузивни информации дека Антонио Конте ќе заработи отказ за време на интернационалната пауза која ја ...
| | веќе видена | слични

Додека се очекува дали Тотенхем ќе му врачат отказ на менаџерот Антонио Конте, фудбалерот од средниот ред, Пјер-Емил Хојбјерг побара Италијанаецот да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Основното јавно обвинителство Битола го чека обдукцискиот наод кој треба да покаже од што почина шестгодишната Јана Христовска во болницата во Битола. ...
сите 199 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска соопшти дека в петок или недела ќе се знае кои видови зеленчук и овошје ќе бидат со замрзнати цени. Како што ...
сите 259 | | | веќе видена

Информациите кои во последниот период доаѓаат за името на првиот вицепремиер и министер за политички систем и односи меѓу заедниците Артан Груби, ја подигнаа ...
сите 109 | | | веќе видена

Ископаниот тунел од затворениците осудени на доживотен затвор во КПУ„Идризово“ се уште е актуелна вест во медиумите. Додека надлежните органи ги бараат ...
сите 54 | | | веќе видена

Одри Елизабет Хејл, која уби три деца и тројца возрасни откако упадна во приватно христијанско училиште во понеделникот наутро, била во расправија со нејзините ...
сите 84 | | | веќе видена

Речиси половина од Европејците стравуваат дека нема да можат да си ги платат сметките во следните шест месеци. Покривањето на трошоците како отплата на ...
сите 108 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски вечерва на на својот профил на Фејсбук објави измонтирано видео од денешното пазарење во маркет во скопската населба Тафталиџе. ...
сите 64 | | | веќе видена

Русија престана да ги информира САД за своите нуклеарни активности, вклучително и ракетни тестови, откако Москва минатиот месец го суспендираше учеството во ...
сите 157 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Конте по ремито во Саутемптон удри по играчите и газдата на Тотенхем

Од:
До кого (е-маил):
Порака: