16-годишник бираше помеѓу Реал Мадрид и Барселона (ВИДЕО)


2 копии

Додека Јувентус има проблеми со драстичната казна во својата земја, Реал Мадрид и Барселона ги продолжуваат активностите со промоција на проектот Супер лига, ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид има пад во играта и во моментов е три бодови зад лидерот Барселона во Ла Лига, но дополнително навивачите ги загрижи поразот од каталонскиот гигант ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жерард Пике заработил повеќе од Шпанскиот Суперкуп во Саудиска Арабија од шампионот Барселона и финалистот Реал Мадрид, открива каталонскиот „Спорт“, откако ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонија за жал последните години е најслабиот ученик во одделението и затоа сите од околу имаат некакви желби и побарувања кои што се надвор од овие ...
сите 378 | | | веќе видена

Борби беснееја денеска во руско село во близина на украинската граница, по новиот упад на проукраинските сили, додека Москва ја продолжува кампањата со ...
сите 256 | | | веќе видена

Холандскиот експерт за Балканот и екс дипломат во регионов Раиниер Јаарсма смета дека последната анкета на ИПИС (Институт за политички истражувања Скопје на ...
сите 458 | | | веќе видена

Шведска ги исполни своите обврски кон Турција, изјави денеска генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг по двочасовната средба со турскиот претседател ...
сите 180 | | | веќе видена

Актуелниот турски претседател Реџеп Таип Ердоган освои 52,18 отсто од гласовите во вториот круг од претседателските избори во таа земја. Ова официјално го ...
сите 268 | | | веќе видена

Указите што ги потпишав не се однесуваат на договорот меѓу Владата и „Бехтел-Енка“, ниту пак се однесуваат на составот на Надзорниот одбор кој треба да ја ...
сите 125 | | | веќе видена

Косовскиот премиер Албин Курти изјави дека отстранувањето на полицијата од општинските згради на север може да се разгледа, но прво насилните криминални банди ...
сите 632 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

16-годишник бираше помеѓу Реал Мадрид и Барселона (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: