Дали ова е ПОЗАДИНАТА НА ТУЖБАТА НА ТРАМП ДО ВЛАДАТА


5 копии

Документите во имотот на поранешниот американски претседател Доналд Трамп во Флорида „најверојатно биле скриени“ за да се спречи истрагата на ФБИ за неговата ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп наводно криел некои документи за време на истрагата за неговиот имот на Флорида од страна на Федералното биро ...
| | веќе видена | слични

Одделот за правда на САД вчеравечер соопшти дека има докази за веројатни напори да се попречи истрагата на владата за доверливите документи што се чуваа во ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп се интересирал за „љубовниот живот“ на неговиот француски колега по должност Емануел Макрон, чувал доверливи ...
| | веќе видена | слични

Документите најден на имотот на Флорида на поранешниот американски претседател Доналд Трамп „веројатно се сокриени“ за да се спречи истрага на Федералното биро ...
| | веќе видена | слични

Eкс американскиот претседател Доналд Трамп се фалел дека има информации за сексуалниот живот на францускиот претседател Емануел Макрон. Toj со години се фалел ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како што објави на својот Твитер профил француско-германскиот новинар Нилс Вилке, повикувајќи се на пишувањето на престижниот американски магазин Ролинг Стоун ...
| | веќе видена | слични
9 копии
повеќе

Останато

Министрите за внатрешни работи на Бугарија и Македонија уверија дека нема да има тензии и блокади за чествувањето на роденденот на Гоце Делчев на 4 февруари во ...
сите 862 | | | веќе видена

Она што јас го знам веќе таму е при крај работата, размислуваат за една или друга варијанта во смисла дали политичката партија Алтернатива ќе остане во влада ...
сите 445 | | | веќе видена

Од Партијата на Македонци во Србија соопштија дека ќе дојдат во Македонија да положат цвеќе на гробот на херојот Гоце Делчев, а како што се вели во нивната ...
сите 244 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски информираше дека одржал работна вечера со претседателите и други високи претставници на вонпарламентарните партии, кои се дел од ...
сите 44 | | | веќе видена

Тетовската полиција информира дека вчера било пријавено дека околу 3 часот и 30 минути во тетовската Клиничка болница бил донесен малолетник од Тетово во тешка ...
сите 190 | | | веќе видена

Зголеменото производство на електрична енергија е основа наредниот период да имаме можно намалување на електричната енергија, истакна премиерот Димитар ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали ова е ПОЗАДИНАТА НА ТУЖБАТА НА ТРАМП ДО ВЛАДАТА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: