Од денеска дигитални решенија за изолација

14 копии

За само еден месец 653 пациенти ја загубија битката со Ковид-19. Бројот на смртни случаи од 8.115 се зголеми на 8.768. Според извештајот на Институтот за јавно ...
| | веќе видена | слични

Вкупн 25 починатиод ковид, од кои 23 со коморбидитети, и уште 1.269 новозарзаени од 4.047 тестови се регистрирани за 24 чаа, соопшти Министерството за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денска на новинарско прашања поврзано со аферата Броило посочи дека станува збор за голем скандал каде наместо ...
сите 863 | | | веќе видена

– Компаниите чекаат поддршка од Владата и исполнување на нивните барања за надминување на последиците од енергетската криза. Доколку продолжи енергетската ...
сите 290 | | | веќе видена

Само во еден потег, кумот на премиерот Ковачевски добил работа од 2 милиони евра. Фирмата на кумот на Ковачевски склучува договор со ЕВН, каде државата има ...
сите 218 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски изјави дека го поддржува протестот што утре е планиран во Охрид против отворањето на бугарскиот културен клуб именуван ...
сите 138 | | | веќе видена

Полицијата во Тајланд соопшти дека вооружен маж нападнал центар за згрижување деца во североисточниот град Нонгбуа Ламфу денес, при што биле убиени најмалку 30 ...
сите 46 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

објавува дека за прв пат после девет години, Владата одлучува да утврди две нови компании како компании од посебно значење за државата за работа во кризна ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од денеска дигитални решенија за изолација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: