Softeligence почна со вработување ИТ експерти

2 копии
2 копии
2 копии

Diners Club Македонија склучи партнерство со единствениот независен процесор во доменот на картичната индустрија на територијата на нашата земја, КаСис АД . ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Македонската ИТ компанија, Веб Фактори го соопшти назначувањето на новиот Извршен Директор, Илија Лалковски. Поставувањето на извршен директор игра клучна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Softeligence почна со вработување ИТ експерти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: