Тешко повреден 20-годишник во излетување на возило кај Прилеп

5 копии
2 копии
6 копии
4 копии
6 копии
4 копии

На регионалниот пат Куманово-Свети Николе во текот на вчерашниот ден се случила сообраќајна несреќа во која едниот возач се здобил со тешки телесни повреди, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На покана на премиерот na Bugarija, Кирил Петков, претседателот на Владата на Македонија, Димитар Ковачевски, денеска и утре ќе престојува во официјална посета ...
сите 878 | | | веќе видена

СДСМ крие дека Зечевиќ бил позитивен и ширел зараза во Охрид! СДСМ додека ја замајува и лаже јавноста за охридскиот градоначалник Кирил Пецаков, нивниот ...
сите 128 | | | веќе видена

Нова година, нови мутации со нови имиња... Уште не изминал ниту првиот месец од 2022 година, а веќе има две ново откриени мутации на корона вирусот - „иху“ ...
сите 82 | | | веќе видена

Две противпожарни возила и 20 пожарникари и вработени во Службата за техничка сигурност при РЕК Битола активно се вкучија во гаснењето на пожарот во фабриката ...
сите 86 | | | веќе видена

Драги Рашковски во допис до медиумите, по тешката сообраќајка кај Скопје Сити Мол во која животот го загуби 24-годишната Викторија Николова, тврди дека ...
сите 292 | | | веќе видена

 Пред 2 години го доби третото дете, ќерката Антонија од врската со 27-години помладата партнерка, Барбара. Често доаѓаше во Скопје, каде пораснал и каде сè ...
сите 79 | | | веќе видена

Студено понеделничко утро, а таков ќе биде цел ден. Ќе преовладува облачното време а температурите ќе бидат и преку ден во минус. УХМР најави снег на ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешко повреден 20-годишник во излетување на возило кај Прилеп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: