Култното Порше 911 од акциониот хит „Bad Boys“ оди на аукциска продажба – се очекува вртоглава парична понуда


Не е далеку од вистината мислењето кое го делат многумина дека 1990-тите беа златното доба на акционите филмови. Некои од најдобрите акциони филмови беа ...
| | веќе видена | слични

Со повеќе од осум милиони продадени единици за 30 години, во повеќе од сто земји, „Renault 4“ е секако повеќе од автомобил. И додека оригиналот од 1961 година ...
| | веќе видена | слични

Останато

Француските дипломати во седиштето на ЕУ не се запознаени со нова иницијатива за надминување на спорот меѓу Софија и Скопје по посетата на македонската ...
сите 499 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска одговарајќи на пратеничко прашање посочи дека во мандатот на оваа Влада минималната плата е зголемена 100% ...
сите 482 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во „Тема на денот“ во дневникот на Сител истакна дека струјата реално ќе поскапи 18%, а народот ќе гори се што ...
сите 334 | | | веќе видена

Толку се максималистички барањата на официјална Софија што дури и овие кои овие 2-3 дена се таму и преговараат од името на граѓаните без не знам кој мандат им ...
сите 442 | | | веќе видена

„Зависи од тоа какви информации ќе добиеме од Турција во оваа област“, ​​изјави Андерсон.„Во сите екстрадиции, ние продолжуваме да го следиме шведското и ...
сите 215 | | | веќе видена

Пејачката Сара Јо одговараше на актуелни прашања на новинарите и во таа прилика се осврна на забраната за абортус во Америка, но и неодамнешниот инцидент во ...
сите 73 | | | веќе видена

Бугарската влада во оставка ја одобри бугарската позиција за предлогот на француското претседателство со Советот на ЕУ за заеднички став на ЕУ за преговорите ...
сите 755 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Култното Порше 911 од акциониот хит „Bad Boys“ оди на аукциска продажба – се очекува вртоглава парична понуда

Од:
До кого (е-маил):
Порака: